Spoločnosť Fair Credit Slovakia, sa venuje poskytovaniu drobných spotrebiteľských úverov do 200 do 900 eur. Tieto menšie spotrebiteľské úvery sú pritom čoraz obľúbenejšie. Ich získanie je rýchle a slúžia na preklenutie krátkeho obdobia pred výplatou, ako „záplata“ na nečakané výdaje. Napríklad ak sa vám pokazí práčka, alebo potrebujete zaplatiť faktúru za plyn či elektrinu, sú takéto pôžičky potrebné.

 

Pôžičky od Profi Creditu je skutočne výhodná. Vďaka skúsenostiam získavate najvýhodnejšie a najrýchlejšie krátkodobé riešenie vašej finančnej tiesne.

 

Skutočne férová pôžička

 

Vďaka prehľadnému a férovému prístupu získavate spoľahlivého partnera, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť z riešením vašich finančných potrieb.

 

Pôžička Pohoda je spotrebiteľský úver vo forme pôžičky od spoločnosti Profi Credit Slovakia, a je poskytovaná bezhotovostne. Výhodou tejto pôžičky je rýchlosť, za akú ju môžete získať. Je tiež bezúčelová, nemusíte tak dokladovať, na aký účel ju využijete. Na získanie tejto pôžičky nepotrebujete ručiteľa. Vaše splátky sa nemenia počas celej doby splatnosti. Všetky poplatky sú vám dopredu známe, a detailne vás bude informovať obchodný zástupca spoločnosti.

 

Peniaze môžu slúžiť tiež napríklad na nákup vianočných darčekov, peniaze môžete vrátiť napríklad v januári. Je to také úžasné, získať pôžičku tak jednoducho, ako od Profi Creditu.

 

Pridajte sa aj vy k spokojným klientom Profi Credit Slovakia.