Poistenie nám dokáže ušetriť mnoho starostí (hlavne finančných) a zabezpečiť komfort z hľadiska, že sa nemusíme strachovať čo budeme robiť v prípade neželanej udalosti ako môžu byť napríklad požiar, sneh, vietor alebo iné živly. V bytovkách sa často stretávame s vytopením od susedov čo poistenie tiež pokrýva. V prípade škody resp. ujmy na našom majetku poisťovňa vyplatí spôsobené škody, za vyplatené škody si môžeme nábytok, steny alebo podlahy nechať opraviť. Poistenie sa však delí na dve typy. A to poistenie nehnuteľnosti a poistenie domácnosti.

Poistenie nehnuteľnosti

Poistka sa vzťahuje na samotnú nehnuteľnosť. Teda na všetko s čim nemôžete pohnúť – steny, podlahy, plot, garáž, … Môžete si poistiť byt, dom, nebytové priestory, chatu alebo aj nehnuteľnosť, ktorá je práve vo výstavbe. Poistenie nehnuteľnosti je nutné aj v prípade, že ňou ručíte v hypotéke. Ak uzavriete tento typ poistenia tak Vás ochráni pred nechcenými udalosťami ako požiar, krupobitie, vlámanie, záplavy, výbuch, elektrický skrat, vandali, atď.

Poistenie domácnosti

Tento typ poistenia už kryje aj škody spôsobené na vybavení domácnosti. To znamená na všetko s čím môžeme pohnúť (na všetko hnuteľné). Tu poisťovne ponúkajú množstvo balíkov a možností poistenia. Záleží teda iba na Vás čo všetko si chcete poistiť. Najčastejšie sa poisťuje elektronika ako televízor, práčka či ostatné spotrebiče. Pripoistiť si môžete aj asistenčné služby v prípade, že sa vymknete alebo sa Vám zlomí kľúč v zámku dverí.

Obe typy poistenia si môžete uzatvoriť aj online cez kalkulačku. Nemusíte nikam chodiť. Stačí si to vyklikať online. Zobrazia sa Vám ponuky zo všetkých poisťovní a už bude iba na Vás, ktorú si vyberiete. Pomocou kalkulačky si môžete aj overiť či je Vaše poistenie výhodnejšie ako tie ktoré Vám budú ponúknuté. Viac tu: https://www.poistit.sk

Spoločnosť Fair Credit Slovakia, sa venuje poskytovaniu drobných spotrebiteľských úverov do 200 do 900 eur. Tieto menšie spotrebiteľské úvery sú pritom čoraz obľúbenejšie. Ich získanie je rýchle a slúžia na preklenutie krátkeho obdobia pred výplatou, ako „záplata“ na nečakané výdaje. Napríklad ak sa vám pokazí práčka, alebo potrebujete zaplatiť faktúru za plyn či elektrinu, sú takéto pôžičky potrebné.

Pôžičky od Profi Creditu je skutočne výhodná. Vďaka skúsenostiam získavate najvýhodnejšie a najrýchlejšie krátkodobé riešenie vašej finančnej tiesne. Minipôžička Pôžička 200 EUR.

Skutočne férová pôžička

Vďaka prehľadnému a férovému prístupu získavate spoľahlivého partnera, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť z riešením vašich finančných potrieb.

Pôžička Pohoda je spotrebiteľský úver vo forme pôžičky od spoločnosti Profi Credit Slovakia, a je poskytovaná bezhotovostne. Výhodou tejto pôžičky je rýchlosť, za akú ju môžete získať. Je tiež bezúčelová, nemusíte tak dokladovať, na aký účel ju využijete. Na získanie tejto pôžičky nepotrebujete ručiteľa. Vaše splátky sa nemenia počas celej doby splatnosti. Všetky poplatky sú vám dopredu známe, a detailne vás bude informovať obchodný zástupca spoločnosti.

Peniaze môžu slúžiť tiež napríklad na nákup vianočných darčekov, peniaze môžete vrátiť napríklad v januári. Je to také úžasné, získať pôžičku tak jednoducho, ako od Profi Creditu.

 

Pridajte sa aj vy k spokojným klientom Profi Credit Slovakia.